Strona główna
Promotions
single Promotion

O nas

Firma detailingowa w Gdańsku – historia SNB

Marka SNB narodziła się w Szwecji w 2000 roku, w małym mieście Falun. Podstawę działalności firmy od samego początku istnienia stanowił auto detailing, czyli bardzo skrupulatna i precyzyjna, niekiedy wręcz pedantyczna kosmetyka samochodowa.

Wiele lat wytężonej pracy umocniło markę na rynku i sprawiło, ze zyskała ona uznanie szerokiej rzeszy Klientów. Wydarzeniem przełomowym okazało się nawiązanie współpracy z Mats Bilar AB – największym salonem samochodowym w Dalarnie o powierzchni ponad 8000 m2, którym mieścił ponad 1000 aut rozmaitych marek – m.in. Subaru, Mitsubishi, Peugeot czy też Hyundai. Troszcząc się o samochody demonstracyjne oraz auta Klientów prywatnych, poszerzaliśmy nasze umiejętności i zdobywaliśmy jakże cenne doświadczenie.

Początkowo siedziba firmy mieściła się na obrzeżach miasta, a zakres wykonywanych przez nas usług był bardzo skromny. W ciągu 2 lat zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się do ścisłego centrum miasta. Dzięki temu, nasza rozpoznawalność znacząco wzrosła, podobnie jak świadomość istnienia usług car detailingu. W oczach Klientów przestaliśmy być postrzegani niczym zwykła myjnia samochodowa, jakich wiele na rynku.

Nasz wkład w rozwój auto detailingu w Polsce

Od początku istnienia firmy aktywnie uczestniczymy w branżowym światku kosmetyki samochodowej. Od lat organizujemy spotkania integracyjne, na których w luźnej atmosferze można poznać kolegów po fachu oraz nabyć nowe umiejętności dzięki pokazom prowadzonym przez znajome firmy. Uczestniczymy również w licznych pokazach i szkoleniach organizowanych na terenie całego kraju. Sponsorujemy i wspieramy liczne inicjatywy, m.in. internetową telewizję tuningową Lowmode i łódzki klub tuningowy StancedLodz. Co roku bierzemy udział w jednej z największych imprez tuningowych w kraju – Raceism Event we Wrocławiu.

czym się zajmujemy?

W ramach usług auto detailingu, oferujemy kilka programów działania. Usługi podstawowe obejmują przede wszystkim mycie pojazdu z aplikacją wosku o różnym standardzie. Usługi dla karoserii to szereg działań nastawionych na pełne odświeżenie i zabezpieczenie lakieru, np. przy pomocy powłoki ceramicznej. Usługi dla wnętrz dotyczą czynności nastawionych na odświeżenie kokpitu samochodowego. Chodzi m.in. o pranie tapicerek materiałowych czy czyszczenie tapicerki skórzanej. Wreszcie, oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe – przygotowanie samochodu do sprzedaży oraz pełen pakiet usług, obejmujący kosmetykę samochodową w niemal każdym możliwym aspekcie. Zachęcamy do zapoznania z wyceną usług, zawartą w poniższym cenniku. Cena za usługę zależy od stopnia skomplikowania prac detailingowych, użytych preparatów oraz od rozmiaru danego samochodu. Aby uzyskać więcej informacji o usługach i ich wycenie, zachęcamy do kontaktu.

Obecnie jesteśmy liderem branży detalingowej w województwie pomorskim i jedną z czołowych firm w kraju. Działając w zgodzie ze standardami marki SNB, dbamy o stan dostarczonych pojazdów. Oferujemy kompleksową renowację lakieruzabezpieczenie karoserii i pranie tapicerek samochodowych. Szczegółowa lista usług z zakresu kosmetyki samochodowej obejmuje aż kilkanaście zróżnicowanych programów, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań różnych grup Klientów.