O NAS TECHNOLOGIA GALERIA USŁUGI KONTAKTAktualności
Blog firmy SNB Gdańsk
18 września 2018

Witamy na naszym blogu.

Został on stworzony w celu przybliżenia naszej oferty. Będziemy tu cyklicznie publikować artykuły przedstawiające oferowane przez nas produkty oraz świadczone usługi.

Zachęcamy do lektury!

Marki które nam zaufały
27 grudnia 2014

10911415_1595486563996272_1750510200732377626_oBMW Logo 3Audi logomercedes logoindeks

 

 

Usługa Detailingu
6 lutego 2014

Usługa Detailingu to bardzo złożony proces czyszczenia lakieru oraz wnętrza samochodu. Usuwamy z lakieru wszystkie zanieczyszczenia, które zgromadziły się na lakierze podczas codziennej eksploatacji . Pierwszym elementem jest dekontaminacja a następnie glinkowanie lakieru, podczas pracy używamy środków, które usuwają: lotną rdze, ptasie odchody, plamki smoły i asfaltu, oraz żywice z drzew. Po dokładnym umyciu i wysuszeniu pojazdu użyty zostaje cleaner, który oczyszcza ostatecznie lakier przed nałożeniem wosku.Cały ten proces znacząco wpływa na walory estetyczne auta a co ważniejsze zwiększa żywotność lakieru. Możemy również zabezpieczyć szyby oraz felgi twojego samochodu.

Historia SNB
Marka SNB powstała w 2000 roku w Szwecji, w niewielkim mieście Falun. Podstawą działalności firmy od zawsze jest auto-detailing, czyli bardzo skrupulatna i dokładna, wręcz pedantyczna, kosmetyka samochodowa.

Wiele lat ciężkiej pracy pozwoliło na zbudowanie solidnej marki, która zdobyła uznanie wielu klientów. Przełomem było nawiązanie współpracy z Mats Bilar AB - największym salonem samochodowym w Dalarnie o powierzchni ponad 8000 m2 mieszącym ponad 1000 aut różnych marek - Subaru, Mitsubishi, Peugeot i Hyundai. Dbając o samochody demonstracyjne oraz auta klientów prywatnych zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie.

W 2004 roku firma nawiązała współpracę z pierwszym salonem w Polsce.

Powstanie gdańskiego oddziału firmy
Pomysł na stworzenie pierwszego w Gdańsku salonu detailingu samochodowego zrodził się w 2007 roku. Po kilku miesiącach poszukiwań, rozmów i spotkań postanowiliśmy nawiązać współpracę z SNB. W czerwcu 2008 roku oficjalnie ruszyły przygotowania SNB Gdańsk. Początkowo siedziba firmy mieściła się na obrzeżach miasta, a zakres wykonywanych przez nas usług był bardzo skromny. W ciągu 2 lat zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się do ścisłego centrum miasta. Obecnie jesteśmy liderem branży detalingowej w województwie i jedną z czołowych firm w kraju.

SNB w sprzedaży grupowej
W 2010 roku, jako jedna z pierwszych firm z branży detailingu samochodowego w Polsce, podjęliśmy współpracę z serwisami sprzedaży grupowych MyDeal i Groupon Nasze oferty promocyjne zostały świetnie przyjęte - promocyjne mycie z glinkowaniem sprzedało się w ilości 400 sztuk! Dzisiaj kupony zniżkowe na samochodowe usługi pielęgnacyjne są bardzo popularne. My zapoczątkowaliśmy ten trend.

Nasz wkład w rozwój detailingu w Polsce
Od początku istnienia firmy aktywnie uczestniczymy w branżowym światku kosmetyki samochodowej. Od lat organizujemy spotkania integracyjne na których w luźnej atmosferze można poznać kolegów po fachu oraz nabyć nowe umiejętności dzięki pokazom prowadzonym przez znajome firmy. Uczestniczymy również w licznych pokazach i szkoleniach organizowanych na terenie całego kraju. Sponsorujemy i wspieramy liczne inicjatywy m.in. internetową telewizję tuningową Lowmode, łódzki klub tuningowy StancedLodz. Co roku bierzemy udział w jednej z największych imprez tuningowych w kraju - Raceism Event we Wrocławiu. Aktywnie udzielamy się na forach internetowych, gdzie można zapoznać się z naszymi testami produktów i relacjami z prac.