O NAS TECHNOLOGIA GALERIA USŁUGI KONTAKT
Zabezpieczenie ceramiczne BMW M5

Auto detailing staje się w Polsce coraz bardziej popularny, coraz więcej osób decyduje się na tego typu usługi. 
Słowo detail w języku angielskim oznacza szczegół. Stąd termin „auto detailing” na określenie procesu, podczas którego specjaliści skupiają się na najdrobniejszych szczegółach związanych z wyglądem oraz estetyką samochodu. Na pytanie więc, czy warto, odpowiadamy bez wahania – zdecydowanie tak.
I tu przedstawiamy Państwu najnowsze BMW M5 
Za dostarczanie mocy odpowiadać w nim ma najnowszy silnik 4,4 litra V8 z turbodoładowaniem. Jest to na papierze ten sam motor, którego używano wcześniej, ale nowe jest w nim niemal wszystko. Zmieniono układ doładowania TwinPower Turbo, układ chłodzenia, wtryskowy, smarowania oraz wydechowy. Motor generuje 600 KM mocy i przynajmniej 700 Nm momentu obrotowego. Przynajmniej, ponieważ BMW nie podało konkretnego parametru, a jedynie wartość w takiej formie: >700 Nm. Jeżeli chodzi o osiągi, to znamy czas przyspieszenia do 100 km/h, który ma się mieścić w 3,5 s.
Właśnie takie oto M5 opuściło nasz salon z pełnym pakietem zabezpieczeń Postawiliśmy na zabezpieczenie systemem powłok Multicoating od Tevo Creations. 
Karoseria otrzymała zbroję w postaci podwójnej 5 letniej powłoki BodyGard S60 oraz jako top coat 3 letniej powłoki Body Grad S36.
Piękne 20 calowe Felgi oraz zaciski otrzymały powłokę MetalGard, skórzane elementy wnętrza zostały pokryte naszym impregnatem LeatherGard, całości dopełnia powłoka hydrofobowa na wszystkie szyby.
Dzięki takim zabiegom właściciel będzie mógł utrzymać ten piękny samochód w nienagannym stanie przez okres minimum 5 lat. 
Zapraszamy do fotorelacji.