O NAS TECHNOLOGIA GALERIA USŁUGI KONTAKT
Aktualności
Wirtualny spacer
22 listopada 2017

Marki które nam zaufały
27 grudnia 2014

10911415_1595486563996272_1750510200732377626_oBMW Logo 3Audi logomercedes logoindeks

 

 

 

Dostępne w naszym Studio – Japońskie Powłoki MODESTA
10 kwietnia 2014

Plakat Modesta

Przedstawiamy przełomową technologię w dziedzinie zabezpieczania lakieru – JAPOŃSKIE POWŁOKI MODESTA . Ta przełomowa technologia dostępna jest już w naszym studio!!!

Nowa formuła powłoki łączy w sobie najlepsze zalety oryginalnej powłoki ceramicznej j Pure Liquid Glass i najwyższej jakości nanocząsteczek tytanu. To połączenie tworzy głębszy blask na lakierze auta. Nieorganiczne pochodzenie powłoki sprawia, że jest w pełni odporna na utlenianie. Twarda powłoka stwarza fizyczną ochronę na lakierze i przeciwdziała reakcji z powietrzem oraz chroni lakier przed zarysowaniami. Modesta BC-04 wytrzymuje do temperatury 900 °C, a powłoka  BC-05 aż do 1000 C

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Vouchery Świąteczne obdaruj najbliższą osobę
7 lutego 2014

vouchery

 

Nadchodzą mikołajki a zaraz za nimi święta. Nie wiesz jaki kupić prezent, jak obdarować najbliższą osobę. Mamy dla Was coś specjalnego „Świąteczne Vouchery” Zrób najbliższej osobie prezent, kup Voucher na dowolną usługę w naszym studio. Vouchery można wykorzystać do 28.02.2017

Strona 1 z 212
Historia SNB
Marka SNB powstała w 2000 roku w Szwecji, w niewielkim mieście Falun. Podstawą działalności firmy od zawsze jest auto-detailing, czyli bardzo skrupulatna i dokładna, wręcz pedantyczna, kosmetyka samochodowa.

Wiele lat ciężkiej pracy pozwoliło na zbudowanie solidnej marki, która zdobyła uznanie wielu klientów. Przełomem było nawiązanie współpracy z Mats Bilar AB - największym salonem samochodowym w Dalarnie o powierzchni ponad 8000m2 mieszącym ponad 1000 aut różnych marek - Subaru, Mitsubishi, Peugeot i Hyundai. Dbając o samochody demonstracyjne oraz auta klientów prywatnych zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie.

W 2004 roku firma nawiązała współpracę z pierwszym salonem w Polsce.

Powstanie gdańskiego oddziału firmy
Pomysł na stworzenie pierwszego w Gdańsku salonu detailingu samochodowego zrodził się w 2007 roku. Po kilku miesiącach poszukiwań, rozmów i spotkań postanowiliśmy nawiązać współpracę z SNB. W czerwcu 2008 roku oficjalnie ruszyły przygotowania SNB Gdańsk. Początkowo siedziba firmy mieściła się na obrzeżach miasta, a zakres wykonywanych przez nas usług był bardzo skromny. W ciągu 2 lat zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się do ścisłego centrum miasta. Obecnie jesteśmy liderem branży detalingowej w województwie i jedną z czołowych firm w kraju.

SNB w sprzedaży grupowej
W 2010 roku, jako jedna z pierwszych firm z branży detailingu samochodowego w Polsce, podjęliśmy współpracę z serwisami sprzedaży grupowych MyDeal i Groupon Nasze oferty promocyjne zostały świetnie przyjęte - promocyjne mycie z glinkowaniem sprzedało się w ilości 400 sztuk! Dzisiaj kupony zniżkowe na samochodowe usługi pielęgnacyjne są bardzo popularne. My zapoczątkowaliśmy ten trend.

Nasz wkład w rozwój detailingu w Polsce
Od początku istnienia firmy aktywnie uczestniczymy w branżowym światku kosmetyki samochodowej. Od lat organizujemy spotkania integracyjne na których w luźnej atmosferze można poznać kolegów po fachu oraz nabyć nowe umiejętności dzięki pokazom prowadzonym przez znajome firmy. Uczestniczymy również w licznych pokazach i szkoleniach organizowanych na terenie całego kraju. Sponsorujemy i wspieramy liczne inicjatywy m.in. internetową telewizję tuningową Lowmode, łódzki klub tuningowy StancedLodz. Co roku bierzemy udział w jednej z największych imprez tuningowych w kraju - Raceism Event we Wrocławiu. Aktywnie udzielamy się na forach internetowych, gdzie można zapoznać się z naszymi testami produktów i relacjami z prac.